whatsapp
Destek Hattı:

02167062464

Müşteri Yorumları

Turgut Filiztürk

Turgut Filiztürk

Evimin peteklerin temizlettirmek için profesyonel bir firma arayışına girdim ve bulunduğum bölgede Simya Teknik ile ilgili güzel yorumlar neticesinde Ali bey ile tanıştım. İyi ki de tanışmıım. Çünkü işini en iyi şekilde ve titizlikle yerine getirdiğini, çok temiz çalıştığını gördüm. Ayrıca yaptığı ve yapacağı iş hakkında bilgilerdirme verdiği gibi, faydalı bilgilerde de bulundu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Pişman olmazsınız. Çok memnun kaldım. Bundan sonraki tek servisimdir. Teşekkürler Ali bey...

Recep Yalçınkaya

Recep Yalçınkaya

Öncelikle kombi ardından da petek bakımı yaptırdık bu kadar fark edeceğini bilmiyorduk bakım sonrasında ısınmayan peteklerimizin ısındığını daha verimli kullandığımızı fark ettik ayrıca bunun faturaya yansıdı ve aldığımız hizmetten bir kez daha memnun olduk. Arkadaşların yapmış olduğu bakım ve servis hizmetinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. dürüst ve yaptığı işin arkasında olan firma çalışmaların devamını dileriz.

Abit Kurt

Abit Kurt

Müşteriye güven veren işletme anlayışı ve samimi, etkili hizmet kalitesi sayesinde alanında iddialı bir yeri olan Simya Teknik ekibine teşekkürler.

Murat Çelik

Murat Çelik

Çok teşekkürler! Böyle bir hizmet günümüzde pek rastlanan bir şey değil.

Yorum Yazın


E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.