whatsapp
Destek Hattı:

0850 532 72 52

HİZMET DETAY

KLİMA MONTAJ VE DEMONTAJ

KLİMA MONTAJ VE DEMONTAJ

Klima cihazının sağlıklı olarak çalışabilmesi için montaj kurallarına ve teknik kataloglarda belirtilen limitlere bağlı kalarak monte edilmelidir. Hatalı yapılan montajlar klima cihazının çalışma verimini ve ömrünü azaltır.

Bir klimanın montajı sadece görsel olarak değil, sağlığınız ve klimanızı   uzun süre kullanabilmeniz açısından da büyük önem taşır.

Klima iç ünitenizin hava çıkışının direk insanlara vurması kas   tutulması, nezle veya üst solunum enfeksiyonuna yol açabilir. Hatalı yapılan klima montajı ise performans kaybı gösterdiği gibi cihazınızın ömrünü de kısaltacaktır.

Başlıca dikkat edilmesi gereken hatalar ise; dış üniteyi hava almaya bir yere monte edilmesi, tesisat borusu kırık ve çatlakları gibi sık karşılaşılan hatalardır. Klima montajı için eğitimli ve deneyimli yetkili ekibimizden öneri alabilirsiniz. Klimanız montajını mutlaka uzman bir servise yaptırınız.

   PROFESYONEL BİR KLİMA MONTAJINDA

  1. Klimanızın doğru yerde olmasını sağlarsınız.
  2. Cihazınızın ömrünü uzatırsınız.
  3. Klimanızdan yüksek performans sağlarsınız.
  4. Cihazınızı güvenle kullanırsınız.
  5. Tasarruf sağlarsınız.
  6. Kaliteli hizmet alırsınız.

Klimanızın markası ne olursa olsun Simya Klima Tamir Servisi her zaman yanıbaşınızda, web sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizleri 7/24 arayabilir klima tamir, klima bakım ya da klima montaj randevunuzu alabilirsiniz.

Unutmayın Hatalı Montaj Klimanın Ömrünü Azaltır, Verimini Düşürür!

 

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.